[]

Arabadan Gelen Tuhaf Ses Vol 2.

Evet ustalar, doğru bildiniz, sorun bilyaymış. Sağ ön bilya dağılmış. Ama götürdüğüm servis (yakın diye yetkili servise gittim) 200 tl işçilik + malzeme parası istedi. Yan sanayi için toplamda 450, orjinal için de 650 istedi. Bana çok geldi, siz ne dersiniz?
 
Gerek yok, herhangi bir oto sanayiye gidip gözüne kestirdiğin iki yerden işçilik fiyatı al.

Bilyayı da parçacıya gidip bilinen kaliteli bir marka al, orjinalden daha iyi olacağı kesin.

Bir not, çoğu oto sanayide rulman ve kayış üzerine uzmanlaşmış satıcılar olur, daha ucuza alırsın.

Servisin verdiğinden de yarı hatta daha az fiyata çıkarsın içinde.
  • John Bloor  (06.11.19 12:32:13) 
Arabanın modeli ne? Servis önerebilirim. İşçilik 100 tl falan bu aralar. 200 fazla.


  • kablelvuku  (06.11.19 13:35:42) 
@kablel pejo. Yer Ankara


  • giovanne  (06.11.19 14:59:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.