[]

tinder sohbet hakkında

iki sorum var.
tinder’ı ilk kez 1 haftadır kullanıyorum ve 10 eşleşme aldım ama şaçma bir durum yaşıyorum. eşleşme aldığım 10 kişiden sadece 3üyle muhabbet ettik, diğerlerine selam veya merhaba yazıyorum ve cevap yok? çok saçma geliyor eşleştiği kişiyle konuşmayan tipler bana. ben erkeğim ve cevap vermeyen kişiler kadınlar. sizce neden oluyor bu durum? kullanan kişiler tecrübelerini yazarsa sevinirim.

eşleşmeler dışında 3 tane de bana like atan profil var ancak bir türlü onlar benim önüme gelmiyorlar. dikkatli baktım, dislike attığım kişiler değiller. bu sanırım gold veya plus üyelik almam için uygulamanın oyunu. bilinçli olarak bana like atan bazı profilleri göstermiyordur. uzun süre size like atan kişiyle karşılaşmadığınız oldu mu?

 
sizce neden oluyor bu durum?" mu :/

belirtmemiş olsan bile senin erkek, cevap vermeyenlerin kadın olduğundan emin olurduk zaten. ülkemizdeki kadın erkek ilişkileri sanal veya gerçek her platformda bu şekilde zaten. bir kadının muhtemelen 1524 tane eşleşmesi olduğundan o an hangisine isterse ona cevap veriyordur. ayrıca bazı ablalarımız bio'larına da yazdıkları gibi "tinder'ı amacına göre kullanmıyorlar" sadece bakmak için girmişler safdgdhfgh.
  • hadsafhada  (06.11.19 03:20:54) 
Kanka sen pembe osuruklu kızlarla eşleşmişin. Bi cacık çıkmaz onlardan. Karşılama mangası gibi selam verir durursun sonsuza kadar.

edit: cevabımın nesini beğenmedin olm :(
  • Tears of Devil  (06.11.19 08:32:14 ~ 20:15:24) 
ahahah resmen ilk tinder yüklediğim halimi gördüm sende. Asla ilk mesajın selam merhaba olmayacak çünkü o kıza senden başka yazan erkeklerin sayısı en azından 3 haneli. Doğal olarak her merhaba yazana cevap vermiyor aradan dikkatini çekenlere yazıyor. Bu yüzdendir ki ilk mesajda dikkatini çekmen lazım eğer geri dönüş istiyorsan. Profilini inceleyip fotolarıyla veya yazdıklarıyla ilgili bir mesaj atman lazım.


  • bobinhoo  (06.11.19 12:05:32) 
  • nhk ni youkosu  (06.11.19 13:03:31) 
yurtdisinda da boyle oluyor. ulkemizle alakasi yok.
ben kadin tarafini yazayim, siz 10 eslesme aliyorsaniz ben 48573 eslesme aliyorum. ustelik saga atma oranim 100'de 3 falan. genelde like attigim herkesle eslesiyorum. dolayisiyla hepsiyle ayni anda konusmam, bulusmam vs mumkun degil. ilgi cekici bir sey yazan veya soran olursa muhabbet ilerliyor, yoksa selam nbr ile olacak is degil.

  • kasabanın en güzel kızı  (06.11.19 19:49:55) 
Ben bu platformlardan çok hatunla görüştüm ama boş. Artık bıktım yeniden yeniden aynı şeyler. Görüşeceğim ilk hatunla evlenmeyi planladığımdan artık uğraşmak istemiyorum.


  • [GODDARD]  (06.11.19 19:50:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.