[]

öneri ihtiyacı!

arkadaşlar evleniyorum.

hem benim hem sevgilimin ailelerimiz kalabalık. aileler düğün istiyor biz düğün istemiyoruz. şöyle bir durum var öyle nikah salonunda kuru nikah da istemiyoruz.

ne önerirsiniz? bütçemiz de fazla yok. en kısa yoldan en güzel şekilde neler yapabiliriz?

teşekkürler :)

 
mahallede düğün yapın? mahalle düğünü ucuz olur. güzel güzel oynarsınız.


  • Tears of Devil  (06.11.19 00:17:08) 
Düğün masrafı yerine elinizden geldiği kadar fakir aileler için yardım kolileri hazırlayıp dağıtın. Bir çift geçenlerde öyle yapmıştı.


  • Erva  (06.11.19 00:21:42) 
Evlerde kina gecesi yapilabilir eglenceli de olur. Nikah sonrasi once ailelerle yemek yenip sonra fix menu ayarlayan mekan tutup after iicn gelen yakinlariniz arkadaşlarınız odese kendi hesaplarini ayip mi olur?


  • hindistan cevizi  (06.11.19 00:26:39) 
Yemekli, müzikleri ve akışı sizin belirlediğiniz, az davetlili bir düğün yapın. Çok güzel oluyor.


  • somethinginthewayshemoves  (06.11.19 01:02:30) 
butceniz yoksa [ozellikle] esin dostun akrabanin gelip taki takabilecegi sade de olsa bir etkinlik yapin ki uc bes birikim olsun.


  • hot potato  (06.11.19 01:05:33 ~ 07:50:14) 
Hem düğün istemiyoruz hem kuru nikah istemiyoruzsa bizim yaptığımızı da yapabilirsiniz.
Nikah salonunda kalabalık davetli nikah, arkasından yakın aileyle yaklaşık 50 kişilik yemek, üstüne gece arkadaşlarla barda içip içip sarhoş olma rezaleti.

  • kobuzchu kiz  (06.11.19 07:37:03) 
@somethinginthewayshemoves +1 Bu tarz bir düğüne gittik yakın zamanda. Müzik falan Her şey çok basitti. Düğün müydü parti mi belli değildi, gelin damat herkes deli gibi eğlendi. Yemeksiz yapın hatta bence.

Kuru nikah istemediğinize göre eğlenmek istiyosunuz. Yapın gitsin basit bir düğün. Arkadaşlarla her zaman yemek yenilir içilir, en azından size özel bir olay olur. bir sürü insanı bir mekana götürmek de gayet masraflı bi şey.
  • aquarium  (06.11.19 11:00:33) 
Nikah salonunda kokteyli araştırın


  • instant crush  (06.11.19 15:46:41) 
adam bütçe yok demiş, millet yemekli alkollü düğün önermiş. kişi başı 50 den aşağı yemekli bulmak mümkün değil düğün salonlarında. otellerde 150 den başlıyor. dışarıda yemek fiyatları da kişi başı 70 ila 100 arası değişiyor. kalabalık aileye göre işler değil.


  • Tears of Devil  (06.11.19 16:48:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.