[]

İngilizce kursu

İstanbulda pisman olmayacagim İngilizce kursu tavsiyesi ariyorum. Hem butceye yonelik British side gibi kuru 2000 tl hem de 2 kur alana 2 kur bedava tarzi yerler olmasin lutfen.
 
kurstan ziyade oturup adam akilli calismaniz lazim.

kurs giris veriyor, gelistirmek kurstan bagimsiz.
  • duygusuzromantik  (05.11.19 21:05:14) 
yds akademi'yi tavsiye ederim. memnum kalmıştım. hem genel ingilizce hem yds sınavı için gittim. bu sene 2 defa yds'ye girince biraz sıkıldım ama seneye karar verirsem yds akademiye giderim. Kadıköy şubesi böyle.

ayrıca @duygusuzromantik +1
  • put it in your appropriate place  (05.11.19 22:29:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.