10 günü aşkın öksürüüğn sebebi nolabilir ?

merhaba arkadaşlar , 10 gün önce şiddetli bi öksürük başladı , geçmiyor , geçemiyor . :( işim dolayısıyla istirahat edemiyorum , psikolojim de iyi değil bu ara , hastalık kendini geçirmiyor ... sebep nolabilir ? göğüsle ilgili bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum . öksürük boğazımdan geliyor hissediyorum , böyle gıcık gibi . bazen öksürük krizlerine giriyorum ve su içince geçiyo anca . dahiliye doktorunun verdiği antibiyotik tedavisi bitmek üzere ama bi değişiklik olmadı . belki de doktor değiştirmeliyim , ama uygun randevu da yok . iki arada bi derede kaldım . ben de her zamanki gibi buraya sordum tıp meselelerini . şimdiden tavsiyenize teşekkürler .

% 90 alerji

  • oscar  (05.11.19 19:44:23)
Yeni moda bu.15 gun falan suruyor.hic bir sey yok kuru oksuruk.uyku uyutmadı bana.azalarak bitti,sukur.burada yazanlarda oldu,disarida da rastliyorum.

  • duptıs  (05.11.19 19:48:58)
prospan benim öksürüğü geçirdi. gece oluyordu benimki. bitkisel bir şurup ama sana iyi gelir mi bilemiyorum..
elbette bir ciğer filmi çektirmek lazım. allah korusun da zatüre falan çevirmesin..
bir kere bende de öyle oldu ilk kutu antibiyotikte geçmedi dr. ikinciyi verdi.. ertelemeden dr. a tekrar gitmek önemli oluyor böyle durumlarda.
  • omonia  (05.11.19 19:50:54)
Alerji olabilir, yine de doktora görünmelisiniz. Alerjikseniz uygun tedaviyi belirleyecektir.

  • balik kraker  (05.11.19 19:58:15)
Astım var mı?

  • komando kani var bende  (05.11.19 20:08:09)
sinüzit varsa alerjik astıma sebep olmuştur. geniz akıntısı sanırım bahsedilen.

  • achtundsiebzug  (05.11.19 20:29:02)
arkadaşlar alerji de sinüzit de yok . en kısa zamanda doktora gideyim en iyisi .

  • shiningkid  (05.11.19 20:31:20)
şuana kadar kaç kere üşütüp öksürmeye başladıysam öksürük 2 aydan önce tamamen bitmedi. çok hızlı başlıyor, çok yavaş iyileşiyor. bekleyin bence. daha kötüleşmediği sürece bekleyin.

  • sttc  (05.11.19 22:32:40)
sarımsakları ez, az bir zeytinyağına koyarak macun haline getir. gece yatmadan ayağının altına sür, çorap giyip yat. sabah prenses gibi kalkarsın.

geçmiş olsun.
  • kullanıcı adı  (05.11.19 22:58:29)
mide probleminiz var mı? reflü de öksürük yapabilir.

  • isyankar tosbaga  (06.11.19 12:17:58)