Kadın Parfüm

Selam size ey duyuru sakinleri.

Parfüm önerilerinizi bekliyorum, beyaz tenli, kahverengi saçlı kadın kişisiyim. Son kullandığım parfümu (Givenchy Hot Couture) sevdicek naftalin kokusu sandı. Oysaki parfümümün içini ferahlatması gerekiyordu.

Şekerli kokuları,fresh kokuları sevmiyorum. Benim gibi bir parfüm cahiline ne önerirsiniz?

Chanel Gabriel
Gucci Bloom

  • giovanne  (05.11.19 18:49:00)
Giorgio Armani Emporio Diamonds
Lancome Tresor Eau de Parfum

Bir erkek olarak bu parfümler 10 numara :)
  • VIPCH  (05.11.19 18:54:24)
Sekerli ve fresh sevmiyorsan baharatli parfümlere bak. Daha feminen durur sever msiin bilmiyorum. Ben hyptonic poison seviyorum dior. Pudrali manifesto vardi hala da var ama eski koku. Armani si de bayagi kullaniliyo

  • hindistan cevizi  (05.11.19 18:57:17)
Ne bileyim işte, sarışınlara floral esmerlere baharatli gider geyiği var ya bilemedim.Cildim yağlı evet.

Yarın önerilen kokuları deneyeceğim bakalalim.
  • old possum  (05.11.19 19:02:19)
Cacharel noa. Fazla fresh derseniz de amour amour

Benim favorim calvin klein obsession.
  • balik kraker  (05.11.19 19:45:31)
shiseido zen ;)

  • sen de git sen de unut  (05.11.19 20:48:15)
modern muse.
esta lader.

  • jimjim  (05.11.19 22:10:54)
chanel chance ya da allure, yillardir ikisinden birini kullaniyorum, cok iltifat aliyorum. ilk sikinca agirmis gibi gelebilir (bana gelmiyor ama diyen var bunu), kokunun oturmasini bekleyin.

  • federer  (05.11.19 23:33:46)
chanel chance (eau tendre) (en sevdiğim)
trussardi donna
salvatore ferragamo signorina
miss dior cherie blooming bouquet
  • isyankar tosbaga  (06.11.19 12:24:50)