[]

Çevrenizde uygun fiyatlı ya da “verildik” yatak/koltuk vs

Var mi bildiğiniz?

Lokasyon Maltepe, yüzevler.

Bilen biliyor duyuruda; bir türlü işlerimi, hayatımı yoluna koyamadım. Hala!..

Atanmamış öğretmenim ve garsonluk yapıyorum. Evsiz de kaldım. Bir arkadaşın 1+0 evinde kalacağım bir süre. Tek kişilik yatak ya da koltuk, kanepe, katlanır koltuk vb bir şeye ihtiyacım var. En fazla 150 tl verebilirim. Mümkünse yakın çevreden... “verilik” bir şey olursa daha makbule geçer.

Letgo ve sahibinden’e baktım ama buraya da yazmak istedim. Belki daha yakın çevreden ve daha uygun bir şey çıkar diye. Gömecek arkadaşlar bilsin.

Önceki rumuzumla duyurudan bir ev dolusu eşyayı “verilik” olarak ilan etmişliğim de var.ilan hala duruyor mudur bilmiyorum. İçinde üç adet tek kişilik yatak vardı! :)

Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

Teşekkürler...

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.