[]

İzmir’de 2000₺ civarı aile apartı arıyoruz.

Eşimin işi nedeniyle İzmire yerleşiyoruz. Ben 7 aylık hamileyim ve 6 ay kadar çalışmayacağım.

Evimizi İzmirde apar topar bulduğumuz ilk eve taşımaktansa doğumu ve lohusalığı geçirebileceğim aşağı yukarı Nisana kadar kalabileceğimiz 6 aylık bir apart arıyoruz.

Isınma en en önemlisi, malum kış bebeği orada doğacak.

Temizlemesi kolay, yeni, en fazla 2+1, güneş gören ve ulaşımı kolay bir aile apartı arıyoruz.

 
www.coordinatsuits.com

ulaşımı kolay, geçen gördüm yanından geçerken, hoşunuza giderse değerlendirebilirsiniz.
  • bir ileti paylastim  (05.11.19 16:37:02) 
karşıyaka soyaklara bakın.


  • mikahakkinen  (05.11.19 16:43:03) 
Eşinizin işi hangi ilçede ona göre yerler önermek daha verimli olur.


  • murtiii  (06.11.19 00:30:24) 
Coordinatta dört gecelik şeklimde kaldık, 1+1 bir daireydi, geçici bir süre için çok eşyalı bir aile değilseniz iş görür.


  • somethinginthewayshemoves  (06.11.19 01:10:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.