[]

laptop ekran kartı değişimi

www.hepsiburada.com

şu laptop'u alsam, daha sonra gtx 1060 gibi bir ekran kartı takabilir miyim?

veya bu bilgisayara uyumlu ekran kartlarını nasıl anlarım?

 
laptoplara ekran kartı takamazsın, ama thunderbolt'u olan laptoplarla harici ekran kartı kullanabilirsin. fakat thunderboltlu laptoplar da ucuz değil. bütçe kısıtlı sanırım, o yüzden bunun yerine direkt 1050'li laptop alsan daha mantıklı olabilir.


  • malheiros  (05.11.19 15:10:56) 
MX ekran kartları sökülüp takılabilir ama uyan bir ekran kartı bulman lazım


  • olaylar olaylar  (05.11.19 15:12:27) 
Özel olanları hariç, laptoplarda normal masaüstü bilgisayar gibi ekran kartı değişimi yapılamıyor. Ancak destekleyen kimi laptoplarda dışında duran harici ekran kartı takılabiliyor o da tam perfomans çalışmıyor.


  • reactionic  (05.11.19 15:12:59) 
Uğraşırım zamanım var derseniz harici ekran kartını deneyebilirsiniz. www.youtube.com
nejdet dayı - www.youtube.com

  • kitik  (05.11.19 16:57:12) 
Zor işler peşindesin. Maliyetiyle uğraşmana değmez.


  • karacigerim vur kadehlere  (05.11.19 18:12:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.