zikir çekiyor gibi görünmeden sayı sayma

bir proje için işlek bir yerden geçenleri saymam lazım. bunun için zikirmatikler işlevsel ama elimde zikirmatikle etrafta dolanmak görsel açıdan işime gelmiyor. telefonda sayaçlar var tıkladıkça 1er 1er sayıyor ama koca telefonu gün boyu elimde tutmak da olmuyor.

zikirmatik işlevi gören ama zikirmatik gibi görünmeyen bir şey biliyor musunuz? bana ne tavsiye edersiniz?

kamera ile insan sayan firmalar var.

  • babilbaligi  (05.11.19 13:32:52)
bunu benim elle yapmam gerekiyor ne yazık ki

  • yemrem  (05.11.19 13:37:16)
zikirmatiği cebine sok, kimse görmez.

  • sir gawain  (05.11.19 13:41:49 ~ 13:42:03)
@cureforlove, tespih ihtimal dışı:)

ana kriterim zikirmatik gibi görünmeyecek bir şey olması.

peki telefonun kulaklığındaki ses açma/kapama veya yanıt verme tuşuyla çalışan bir uygulama var mıdır?
  • yemrem  (05.11.19 14:03:53)
tusu bozarsın
zikirmatik sasma

  • kingcyrax  (05.11.19 14:05:21)
Elini cebe ya da torbaya sok +1

Ayrıca o şekilde gözükseniz ne olur ki?
  • John Bloor  (05.11.19 14:07:33)
su tarz bisey alip boynunuza asarsaniz, bir de asortmanlari da cekerseniz, zikirci degil de yolunu kaybetmis antrenor taklidi yapabilirsiniz belki.

www.amazon.com

  • ezeriko  (05.11.19 14:30:37 ~ 14:31:09)
play.google.com

gel gelelim kullandığın herhangi bir app'in bir şekilde sıçacağını düşünüyorum. arama gelir sıfırlanır, tıkladığını sanırsın ana ekrana dönmüştür, cebine koyarsın fazla tıklama yapar vs.vs.

dijital olmayan zikirmatik en makul çözüm.
  • brkylmz  (05.11.19 14:32:34 ~ 14:34:25)
aslında zikirmatik diye bir şey yok. o aletin asıl amacı senin yapmak istediğin şekilde sayı saymak. başkaları zikir için kullanıyor diye sen amacı dahilinde kulanamayacak mısın yani? hem zkir çektiğini düşünseler ne olacak? kimin umurunda?

  • sinek kral  (05.11.19 15:27:45 ~ 15:28:05)
zikirmatigi cebine sokarak cebinin icinde bas dugmeye.

  • stavro  (05.11.19 15:36:31)