Izmir Antalyaya rotasi, ugramadan gecme dedigin yerler

Mayis ayi icin Izmirden araba kiralayip, antalyaya dogru sahil yolundan inmeyi ve arabayi orda teslim etmeyi düsünüyoruz.

18 günlük rotamiz

Izmir, Cesme, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kas, Antalya seklinde.

Her bölgede 2 gün kalmayi düsünüyoruz.

SORU: Mutlaka ugrayin dediginiz mekan, bölge varmidir? Dikkate almamiz gereken detaylar? Bu konu hakkinda bize fikir verebilecek takip edilesi instagram hesaplarida olur.

İnstagramda Antalyalist sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Onun harici 7 ay sonraki tatil için şimdiden araştırma yapıyor olmanız da güzel..

Kaş'tan Antalya'ya giderken bir milyon tane yer var.. Fethiye kaş arası için Patara ve Saklıkent kanyonu muazzam. Kaputaş plajında durmayın yukarıdan bakın görmedim demeyin pek bir espiri yok. Onun yerine Demre İla Finiki arasında hatta Kumluca Karaözde muazzam yerler var.. Yol üzerinde Gelidonya feneri Korsan koyu Adrasan Çıralı olympos vb..vb.. milyon tane yer var.. Kaş Antalya yolculuğunuzu minimum 3 gün yapın bence.

Çeşme belki Sheriton otelin önündeki sahilde keyifli olabilir bem beyaz onun harici güzel bir doğası yok bence abartılacak kadar.. ama Fethiye tabi.. muazzam MArmaris muazzam.. Size yazarken milyon tane anı geldi aklıma.

Şimdiden iyi tatiller..
  • denizmaniaherif  (05.11.19 13:55:57)
Marmaris'e inecekseniz bence Bodrum gibi klişe ve pahalı bi yer yerine Datça'yı tercih edebilirsiniz. Doğal güzellik sessizlik açısından. Biz Datça Ovabükü'nde kalmıştık çadır ile. Mutlaka tavsiye ederim.

Ayrıca gitmedim ama Çeşme'de Deliklikoy baya meşhur.
  • philiptraum  (05.11.19 14:01:15 ~ 14:01:53)