Kulağı terletmeyen kulak-üstü kulaklık var mı?

Uzun süre kulaklık kulağımda geziyorum ve şimdiye kadar kullandığım tüm kulak-üstü kulaklıklar belli bir zaman sonra kulağımı terletiyor.

Terletmeyen bir model var mı?

oyuncular için soğutuculu kulaklık var ama usb üzerinden çalışıyor.

  • sutlu nescafe  (05.11.19 11:58:47)
bluedio t5 kullanıyorum. terletmiyor.

  • Tears of Devil  (05.11.19 12:08:51)
bose qc35 iii hic terlemedim

  • try again fail again fail better  (05.11.19 12:31:50)
Ben de Bose kullaniyorum, ses kalitesi super mukemmel oldugundan degil, rahatlik konusunda daha iyisini bulamadigimdan.

  • ekyil  (05.11.19 13:22:13)
Ben ayni gerekçeyle sennheiser alma konusunda tereddütluyum. Boynu filan da sıkıyomus cunku.

  • hindistan cevizi  (05.11.19 13:26:03)
İşte o yüzden over ear değilde on ear tipinde kulağın üstünde duran kulaklıklar var. kulakligim.net üzerinden incelemelerine ulaşılabilir.

Kulağınızı da az kapatan bir kafaüstü kulaklık size iyi gider. Örneğin Aiaiai Tracks :) Onun da incelemesi orada var.
  • kesköse  (16.11.19 16:22:09)