[]

kulak tikanikligi

1 gundur kulagimda bir tikaniklik var, nasil oldu anlamadim. Simdi bu doluluk hissinden dolayi isitme kaybi da yasiyorum sag kulagimda. (Sol kulakta bir sorun yok)

Sag kulagimda bir doluluk hissi ve basinc hissi var, dun gece vardi yattim sabah hala gecmemis. nasil gecirtebilirim bunu? Iltihap vs gibi bir durum olabilir mi?


 
Doluluk hissi kulak kirinden olabilir. Doktora giderseniz kulağınızı yıkatabilirsiniz.


  • bad boy for life  (05.11.19 10:43:08) 
Kulak tıkanıklığı dıştan kulak zarı kaynaklı olabilir. İçten orta kulak iltahabı olabilir. KBB uzmanına gideceksiniz.


  • creedwar  (05.11.19 15:03:28) 
kulak çubuğunu kulak kıvrımları haricinde deliği temizlerken de kullandığınız oluyor mu? eğer öyleyse ondan dolayı da olabilir.

kbb uzmanına görünmeniz gerekmektedir.
  • zvonimir  (05.11.19 15:21:00) 
orta kulak iltihabı olabilir. ağrılar başlamadan bir kbb uzmanına görün. ağrılar bir başlarsa gece uyutmaz.


  • sinek kral  (05.11.19 15:38:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.