[]

Diş etini iltihabı, bademcik ve hangi doktor ?

2gün önce diş etim şişti, en sağ alt tarafta. Şimdi oranın ağrısı sağ bademciğime geçti. Bu durumda hangi doktora gidilir? Diş mi yoksa kbb?

Randevu bildiğiniz üzere bulunmuyor, eğer randevu bulamaz aile hekimine gidersem yardımcı olur mu?


 
Diş.
Kafana göre antibiyotik alma belki anibiyotiksiz lokal olarak iltihabı temizleyecekler (bana öyle yapmışlardı).
Diş hekimini bi an önce gör, yarın yani mesela, o zamana kadar da ağrı kesici.

Edi: Aile hekimi dişe bakmıyor katiyen, ben çok geri döndüm :)
  • superfluid  (04.11.19 23:43:34 ~ 23:46:26) 
evet antibiyotik kısmını sildim zaten çok saçma geldi. :)


  • spackinq  (04.11.19 23:49:54) 
Çok kötü durumdaysan şu an diş hastanelerinin acillerine bak internetten, civarında varsa bas git. Ben onu da yaptım şahsen :D Sabah 4 gibi antibiyotik ve ağrı kesici yazmışlardı.


  • superfluid  (04.11.19 23:56:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.