[]

Bir film önerebilir misiniz?

Kısaca konusundan da bahsetseniz çok güzel olur.
 
lone survivor.. afganistan'da geçiyor.4 amerikan askeri aranılan bir taliban lideri için istihbarat görevine çıkıyor. gizli olması gereken operasyon yanlış bir kararla faciaya dönüyor.gerçek bir olaydan uyarlama, bkz.operation red wings.


  • ozgurbeylerbeyi  (04.11.19 20:07:42) 
Relatos salvajes a.k.a Wild Tales (Asabiyim Ben).
Hikaye filmi mi desek. 6 farkli hikaye var cunku. Arjantin ve ispanya ortak yapimi. Her hikayenin turu farkli. Konusunu anlatamiyorum izledigim filmlerin. Filmi anlatmaya basliyorum. Cok guzel bi film. Ilgini cekerse bir iki tik ile ogrenebilirsin. :d

  • la.luna  (04.11.19 20:10:26) 
Waltz with Bashir/ Beşir' le Vals
www.imdb.com
İsrail' in Sabra ve Şatilla katliamları sırasında Lübnan' da İsrail' için savaşan İsrailli askerlerin savaş sonrası girdiği bunalımı yer yer geriye o döneme dönerek animasyon/ belgesel/biyografi tarzında işliyor. Müziklerini Max Richter yaptığı için ekstra güzel.
  • Amaranta ursula  (04.11.19 20:14:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.