[]

Filmlerde "konu değiştirme" sahneleri hakkında

Özellikle Türk filmleri öncelikli olmak üzere hatırladığınız konu değiştirme sahnelerini benimle paylaşabilir misiniz? Örneğin; sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun diye size sorulduğunda "yemek yer misin?" gibi konuyu değiştirmeniz. Hatırladığınız bir film sahnesi varsa yardımcı olabilir misiniz?
 
iklimler'de kadın rüyasını anlatırken adamın -ben yarın istanbul'a uçuyorum demesi
ıssız adam'da kadın yemekle ilgili bir şey anlatırken adamın -ada ben ayrılmak istiyorum demesi.

  • brkylmz  (04.11.19 15:32:33 ~ 16:19:23) 
ıssız adamın sahnesini buldum :) çok teşekkür ederim. diğerini anımsayabilirseniz paylaşırsanız çok güzel olur; ancak bu bile yeterli şimdilik.


  • ersen sevdalisi  (04.11.19 15:40:19) 
nuri bilge ceylan iklimler filminin son 10-15 dakikasinda. otel odasinda.


  • brkylmz  (04.11.19 16:17:37 ~ 16:18:59) 
izleyeceğim o kısmı; çok teşekkür ederim.


  • ersen sevdalisi  (04.11.19 16:25:32) 
1:30:25'ten itibaren.


  • brkylmz  (04.11.19 17:07:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.