[]

Odundan anlayan yok mudur? (Büyükçekmece)

Derdim şudur ki, şöminelik odun alacağım. Kafaya kodlanmış kuru meşe diye.
Şimdi iki yer var. Biri diyor ki iki ton kapıya teslim 1000 TL ama şu an elimde gürgen var, bir hafta sonra iki aylık meşe olacak.
Diğeri diyor ki kapıya teslim 1500 TL. 1 yıllık kuru meşe. + ben toptancisiyim, kimse o fiyata meşe vermez. Ya islaktir ya da eksik mal gönderir.
(başka bir yeri de aradım onun da fiyat ekseni 1500 bandında iki ton için)

Var mıdır bilginiz (yer Büyükçekmece mimaroba)

 
İstanbul için tonu 500-600 tl normal fiyat, en azından Anadolu yakasında böyle. Nakliye de işin içine girince 2 ton için 1400-1500 daha mantıklı sanki.


  • John Bloor  (04.11.19 12:10:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.