[]

instagram'da 10.000 takipçisi olan bir kızla

ilişki yaşamak sizi gerer miydi? kız tabii ki güzel ancak pek foto paylaşmıyor, paylaşırsa da kendi fotosu degil manzara fotoları vs. vs. yani "ig-thot" değil.
 
Kaç kişi o kıza yazıyordur şimdi. Senle ciddi mi? Ciddiyse olabilir, neden olmasın.


  • hedda gabler  (03.11.19 20:02:45) 
Pek fotosu yok, olanlar da manzara fotosuysa nasıl 10bin takipcisi var, asil soru bu.

He bana sorarsan benim icin farketmez.
  • stavro  (03.11.19 20:11:08) 
germez.


  • datnet  (03.11.19 20:14:04) 
@stavro

story vs. paylaşıyor arada.

@kayıtsız

yok, anlaması kolay takipci satın alanları. uğraşacak bir tip de değil.
  • Stoneface  (03.11.19 20:19:12) 
Güzel manzara fotoları çekip onlar sayesinde kazandıysa bu takipçileri, ben gerilmem.
Ama sürekli elinde instagramla gezen bi tip olsaydı istemezdim.

  • megalomaniac  (03.11.19 20:23:17) 
abi manzara fotosu ile o kadar takipçi olmaz. güzeldir de mutlaka kendi ile bir şeyler paylaşıyor ve insanların haberi oluyordur. Mesele o kadar takipçiyi nasıl kazandı? sadece manzara ile olmaz o iş. Meşhur falansa onu sorman lazım.
bunun dışında megalomaniac +1 diyorum

  • basond  (03.11.19 23:19:53) 
aklına kurt düşüreyim. çok yorum atıyor olabilir.


  • tolstoyorospucocugudurdostoyevskiadamdir  (04.11.19 00:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.