[]

Flex data kablosu

Flex data kablosunun içinde çok küçük kablolarda kopma var. Bunların lehimle birleştirilmesi mümkün müdür?
 
Fotoğraftan belli olmuyor, tamamen film ise lehim olmaz. Havya eritir zaten filmi.

Ama kılıf içinde giden ince teller ise belki kurtarılabilir, ama tavsiyem kopan kısmı orada birleştirmeye çalışmayın. Küçük bir kablo ekleyerek iki ayrı ucu ayrı ayrı bağlayın.
  • John Bloor  (04.11.19 11:21:59) 
iletken karbon sıvı var piyasada. ama çok ince işçilik gerektirir.


  • izole  (04.11.19 12:34:57) 
yenisini aldım. works like a charm. zor iş gerçekten işçilik için verilecek paraya yazık.


  • war of the world  (05.11.19 01:29:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.