[]

hadi bir hayal kuralımi

bir hakkınız var, neyi değiştirmek istersiniz?

atıyorum boyumu uzatmak da olur, muhtesem vucutta, işinizi, ailenizi, evinizi, akrabalarınızı değiştirmekte, sonsuz para gibi herseyı degıstıren degıl de daha spesifik ne isterdiniz?


 
doğmak istemezdim


  • nahtoderfahrung  (03.11.19 10:31:30) 
buzdolabında tiramisu olsun isterdim.
dışarda bir kere bile güzel tiramisu yiyemedim. olmuyor arkadaş! kıvamı bir türlü tutturamıyorlar. hadi diyelim kıvamı tutturdular, bu sefer de tadında bir sıkıntı oluyor.
aslında çokta güzel yaparım.
üşenmesem de yapsam mı acaba? hem evdekiler de yer.
  • pangea  (03.11.19 11:50:43) 
nahto +1

hahaha
  • suyu_arayan_adam  (03.11.19 18:24:20) 
@nahtoderfahrung çok depresif olmuş ama


  • hopp  (03.11.19 19:34:02) 
Çalışmak zorunda olmamayı isterdim, ama bunu tembel olduğum için değil.
Karaktersiz insanlara tahammül etmek
Az para kazanmak
Çalışma saatlerinin ve yolun uzun olması
Haftalık iznimin 1 gün olması bunu da ev işi yaparak geçiriyor olmamdan dolayı istiyorum.
Yine en bu sıkıntıların içinde en ağır basanı karaktersiz insanlar.
  • sincapgibimesela  (04.11.19 22:56:16) 
istediğim zaman vurdumduymaz olabilmek ve hayata enerji harcayarak değil de doğal olarak olumlu bakabilmeyi isterdim her konuda.


  • durme  (08.11.19 01:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.