[]

tinder hatunları

kafayı mı yemişler bana mı öyle geliyor. birkaç gündür aktif kullanıyorum. ya direkt konuyu sekse getirip telefon yollayan kızlar var ya da normal konusmaya calısınca bile söylediğimden nem kapıp hiçbir şey yokken silenler. adam gibi muhabbet etme konusunda cidden zorlanıyorum. en beklenmedik anda bir anda sinirleniyorlar, siliyorlar ya da absurt tepkiler veriyorlar. ya da belki de benim 2. bir karakterim var, arada devreye girip kızlara küfür edip kaçıyor. bilemedim :D
 
Sağlıklı ilişki kurmak için çok yanlış bir platform bence.


  • olaylar olaylar  (02.11.19 23:45:31) 
oradakiler köpek gibi davranılmaya alışmış. sen düzgün konuşunca tuhaf gelir onlara.

tinder=seks partneri arama yeri. bu kadar.
  • horowitz  (02.11.19 23:49:20) 
Dating applerde erkekler inanılmaz agresif. Dating app e kaydolduk diye bir yanımızı açıp beklemiyoruz ama onlarda direkt "yollu bu, yollu" switch i on oluyor. Yavşak yavşak muhabbetler, dünden razıymışız gibi "Geleyim evinden alayım" lar (arabam var mesajı da veriyor burada). Sizi tenzih etmek zorundayım ama sürekli böyle davarlarla muhatap olunca biz de tuhaf davranmaya, alınganlaşmaya, dişlerimizi göstermeye başlıyoruz saçma sapan.


  • epistemic_regress  (02.11.19 23:52:07) 
1-2 gune bulusma ayarladin, ayarladin. Yoksa bir sey cikmiyor. Biraz et pazari olgusu hakim. Seni niye 10 gun beklesin ki, sadece seninle konusmuyor o anda. Belki 10 kisiyle birden konusuyor.


  • baldur2  (02.11.19 23:55:04) 
Orda bir dişiye aynı anda 100 erkek yazıyor. Orda konuştuğun kızlar için bir market rafındaki ürün gibisin, alır bi bakar geri koyar, senin gibi yüzlercesi var. Tinder gibi dating applerin varoluş nedeni dişilerin egosunu okşamaktır.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.11.19 23:56:49) 
cevaplar için teşekkürler :) en güzeli uygulamayı silmek olacak sanırım.


  • monicapp  (02.11.19 23:59:21) 
Okcupid'e bak.


  • Bruce  (03.11.19 01:09:11) 
Eskorttur onlar :)


  • monkey  (03.11.19 05:04:32) 
Kızlar da erkeklerin mallığından bahsediyor, illa biri çıkar ama karşıdaki konuşmaya yanaşmıyorsa takmayacaksınız.


  • kaset  (03.11.19 09:39:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.