[]

Ankara

Yarın beşevler tarafında saat 10 da sınava gireceğim ama giriş belgesini çıkartmayı unuttum. Kızılay geya beşevler tarafında pazar günü sabahları kesin açık olur dediğiniz çıktı alabileceğim bir yer var mı?
 
Merhaba. Yarin pazar oldugu icin genelde kapali olur cikticilar. Riske girmemek adina en yakindaki internet cafeye gidip ciktinizi alin bana kalirsa.


  • nax  (02.11.19 22:58:33) 
Gazi Üniversitesi’nde ise sınav kampüs ana kapısından önce büfelerden birkaçında vardı diye biliyorum ben yinde de teyit etmeden gitme derim.


  • deadwampir  (02.11.19 23:08:03) 
En olmadı önüne gelen esnafa gir, rica et.


  • antihero  (02.11.19 23:13:58) 
Gireceğiniz sınav genel bir sınav ise Ankara Üniversitesinin karşısındaki tüm kırtasiyeler açık olur zaten hocam.


  • Avoiding The Puddle  (02.11.19 23:55:12) 
beşevler ankaray'ın içinde çıktı alan yer var sınav sabahları açık oluyor.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.11.19 00:14:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.