netflix animeleri: eraser, anjin ve kengan ashura

Merhaba,

Geçen bu animelere hiç bilmeden bir bakayım dedim, bayağı hoşuma gittiler. Tavsiye ederim. Bunlar gibi izleyip de beğendiğiniz, böyle orijinal konulu, yeni veya az bilinen animeler var mı? Alttakiler izleyip sevdiklerim mesela.

steins gate
hellsing
elfen lied
ghost in the shell
ergo proxy
black lagoon
code geass
attack on titan
samurai champloo
death note
death parade

Castlevania

  • kablelvuku  (02.11.19 20:37:18)
death note ve samurai champloo'yu herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

attack on titan'ı game of thrones sevenlere tavsiye ederim.

steins gate ve ergo proxy'i hikayede daha fazla derinlik arayanlara tavsiye ederim.
  • sinek kral  (02.11.19 20:51:25)
yakında izlediklerim
Aggretsuko
Dororo

ilk izleyeceklerim
Kimetsu no Yaiba
Vinland Saga
Dr. Stone
  • kafadanbacakli  (02.11.19 22:35:49)
Castlevania efsanedir.

  • halitkin  (03.11.19 12:15:29)