[]

kuş ve balık sahiplenmek istiyorum/istanbul

merhaba;

yeniden kuş ve balık beslemek istiyorum. satın almayıp sahiplenmek veya evinde besleyenlerin yavrularına yuva olmak istiyorum. böyle durumu olanlar varsa, yönlendirebileceği kişi varsa sevinirim. özelden iletişim kurabilirsiniz.

edit: şehir:istanbul/beyoğlu

 
burada bi arkadaş vardi kutahyada kaliyordu sanirsam sultan papagani var yavru sahiplendirmek istiyordu. basliklardan arayip bakabilirsiniz.


  • turbo sadık  (02.11.19 07:50:01) 
Hangi şehir ?


  • elorelia  (02.11.19 09:29:56) 
Balık değil ama ben de kuş sahiplenebilirim.
Şehir: istanbul. Başka şehre gidip alma imkanım pek yok, gebze falan olabilir en kötü.

  • filipis  (02.11.19 12:23:16) 
@eloreila teşekkürler hatırlatma için. İstanbul'da yaşıyorum.


  • arin arin  (02.11.19 18:28:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.