Kuaför salonuna ortak olunur mu?

merhabalar.

uzun arayışlarım sonucunda bir kadın kuaförü arkadaşa ortak olmayı düşünüyorum. kendisinin işleyen bir mekanı var. başka işlerine de vakit ayırabilmek adına yanında bir ortağa ihtiyacı varmış. istediği meblağı karşılayabiliyorum ayda da 7-8 bin tl gibi bir rakam elime geçecek. fakat;

ben kuaförlükten hiç anlamam. daha önce restoran işlettim. evet gıda işi de çok zor ama en azından anlıyordum. salonda benden yapılması istenen iş sadece kasaya bakmak ve personeli idare etmek. ama en çok kafama takılan nokta o ortama uyum sağlayabilir miyim? evet bir iş yapmaya ve para kazanmaya ihtiyacım var. fakat bu işle bir doku uyuşmazlığı yaşar mıyım? çünkü yarın birgün pişman olursam oradan ayrılmak o kadar kolay olmaz. hisse devri vs çok basit işler değil.

özellikle kadın kuaförlüğü konusunda bilgi sahibi arkacaşlar fikir verebilirlerse çok sevinirim. çünkü bir iki güne olumlu yada olumsuz bir yanıt vermem lazım iki haftadır gidip geliyorum.

çok kısa cevap vereceğim,girme.

  • duptıs  (31.10.19 20:13:45)
Çok kısa cevap vereceğim; gir.

  • etna  (31.10.19 20:17:20)
2 ay maasla mudur pozisyonunda calismayi teklif et.hem nakit akisini ve satin alma asamalarini bizzat gozlemle hem de personeli tani bu sure zarfinda.

  • brkylmz  (31.10.19 20:20:09)
Bildiğimden söylemiyorum ama yapıştır gitsin ya. Risk al. Kar marjı iyi gibi gozukuyor

  • all girls dream  (31.10.19 20:21:12)
Eğer aylık net karı görebiliyorsan ve sana da düşen miktar tatmin ediyorsa gir neden olmasın

  • olaylar olaylar  (31.10.19 20:24:01)
@brkylmz +1

  • pisekar v2  (31.10.19 20:34:47)
Bu kisinin nakite mi ihtiyaci var ortak ariyor ya da zamani mi yok ? Zamani yok demissiniz de, yani aylik size 7 8 kalana kadar, tutar bi adam kasanin basina koyar 3 4 bine halleder. Neden size 7 8 kalmasina goz yumsun

  • oscar  (31.10.19 20:52:04)
bilmediğiniz bir işe girmenizi önermem.

  • a darkness coming  (31.10.19 20:58:17)
Antalya bir kadın kuaförü var. Bilenler bilir belki meydan tarafında ne zaman önünden geçsem tıklım tıklım.

  • komando kani var bende  (31.10.19 21:10:59)
2 ay girip bakmak uygun
kafana uymazsa girmezsin

  • kingcyrax  (31.10.19 21:29:43)
bir müşterimiz var. güzellik salonları var. tarabya şubesi aylık 450k ciro yapıyor ve 35 kişi falan çalışıyor. en iyi kazancı kadın kuaföründen sağlıyor. işi bilmeden girmek her zaman risk. ayrıca kimse sormamış ama ne kadar yatıracaksın?

  • scudman1  (31.10.19 21:31:28)