[]

Ankara Saat Tamiri

Arkadaşlar selam, Ankara'da iki saat tamir ettireceğim. Biri neyse de diğeri 1950 model bir Omega, dedemin yadigarı. Bunları güvenilir olarak nerede tamir ettirebilirim acaba?

Teşekkürler


 
ulus anafartalar'daki iş hanlarında yıllardır bu mesleği icra eden saatçiler mevcut. nokta atışı bir yer verirdim ama hatırlayamıyorum. gözüne kestirdiğin birine tamir ettirebilirsin. yeni elemanlara güvenmezdim ben olsam. saat & telefon vs satıp tamir edenleri diyorum. bahsettiğim civarda sırf bu işi yapanlara güvenebilirsin.


  • Improbable  (31.10.19 18:38:52) 
Fikir olması açısından Meşrutiyet Caddesinde Judo Federasyonu mu ne var, onun binasına girişin hemen dibinde minicik bir dükkan var. Hâlâ oradaysa tabi.
Çok samimi bir adamdı, sizinki kadar ciddi bir işlem yaptırmamıştım ama birkaç defa işim düştüğünde çok yardımcı olmuştu.

  • mor bembombom  (31.10.19 20:19:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.