E-postadan Çıktının Daha Pahalı Olması

Selam,
Fotokopicilerden/ozalitcilerden çıktı alacağım zaman usb yerine epostadan yararlanıyorum. Bu durum her iki taraf için de daha sağlıklı değil mi? Fakat işin içine internet girdiği için sayfa başına fiyat hoop yükseliyor. Sizce bunun sebebi nedir? Fırsattan durumu mu söz konusu? Teşekkürler

Neden böyle bir şey yapıyorlar valla hiç anlamadım, çünkü ilk defa sizden duyuyorum.

Adamlar kağıt ve baskı parasını alırlar o kadar.
  • Avoiding The Puddle  (30.10.19 21:20:13)
fırsattan istifade ediyolar, bizim burdaki de yapıyor aynısını. eskiden internet kullandığınız kadar para yakıyodu ordan kalma bir adet.

  • nahtoderfahrung  (30.10.19 21:47:10 ~ 21:47:35)
O nasıl bir açlıktır yahu? İmkanınız varsa böyle yerleri tercih etmemeye çalışın ki anlasınlar bir yerde bir saçmalık yaptıklarını.

  • lazor  (30.10.19 21:50:40)
çakal esnaf işte, sana gene iyisi denk gelmiş,sadece usbden çıktı alıyorum diyorum, bana internet kullanmış muamelesi de çekiyor, masa açma parasını ekliyor bilmemne, bunlarla muhattap olmamak için yazıcı aldım, senede 2-3 kez uçak bileti çıktısı dışında kullanmışlığım yoktur ama kafalar rahat

  • freedonia  (30.10.19 23:03:29)