[]

sakal kesme makinesi tavsiyesi

sakalımı dün sinekkaydı şeklinde tabir edileecek türden kestim, 20 saat içinde kaşırken hırş hırş hırş olacak seviyeye geldi neredeyse.
sinekkaydı seviyorum, her gün veya 2günde bir jiletle kese kese sivilce yara ne varsa oluştu boynumda.

tahriş etmeyecek, ama sinekkaydı gibi kesebileceğim, eli yüzü düzgün sakal kesme makinesi önerir misiniz? odada oturduğum yerde kesebileyim istiyorum zaten suyla köpükle uğraşmak hoş değil.
internetten alacağım.
fiyat ö.d

edit:@crown fiyat önemliymiş oha

 
Braun 7 ya da 9 Serileri


  • crown  (30.10.19 20:17:40) 
herhangi bir makinenin jilet ya da usturadan daha iyi tiras edebilecegine inanmiyorum. sinek kaydi istiyorsan jilete devam. makineler daha kaba keser.


  • ebabil curnatasi  (30.10.19 20:18:54) 
Sinek kaydina yakin olan cok memnun oldugum phililips one blade tavsiye ederim.


  • E.R.W.  (30.10.19 20:36:10) 
Sakal tipi ve cilt herkeste farklı olduğundan, ürünün iadesi de mümkün olmadığından, tıraş makinesi gerçekten de şans işi gibi bir şey.

Ben braun cruzer 6 (face) kullanıyorum yaklaşık beş yıldır. Son derece memnunum. Akla mantığa sığmasa da sinekkaydı tıraşı jiletten daha iyi (jileti tersten vurmuyor iseniz). Bayağı bayağı bebek poposuna çeviriyor kazık kadar adamın yüzünü.

Yanak üstü ve boyun altı kısımlarında kuru tıraşta sorun olmasa da sakalların sıksa kuru kullanmak rahat olmayabilir. Ben köpük kullanıyorum. Köpük veya pudra işe yarar.

Sakal bırakıyorsan, düzeltmek için de çok iyi. Ama işte sık sakalı odada rahat rahat otururken kesmek konforlu olmaz diye Düşünüyorum.
  • lazor  (30.10.19 21:48:42) 
Philps one blade guzel ama ona da surekli uç olmak gerekli. Onun yerine remington’un aynisini buldum. Dunya capinda kullaniliyor ve begenilmis. Ben de ondan alicam. 0.2 ye kadar aliyormus.


  • c1b2k3  (30.10.19 22:26:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.