[]

Orijinal Film DVD'leri (Ihtiyac Olan Biryerlere Gitsin)

elimde 6-7 tane film DVD'si var, tam anlamiyla atsam atamiyorum satsam satamiyorum. facebook'ta falan freecycle oluculerine de vermek istemiyorum.

Bu filmlerin izlenebilecegi bir okul, kutuphane, dernek vs bilen varsa soyleyebilir mi? Filmerin hepsini hatirlayamiyorum su an ama; Million Dollar Baby, One Flew over Cuckoos' Nest, Sin City 1 hep bilinen guzel filmler.

En azindan bir okulda dernekte falan ihtiyac halinde izlenebilsin istiyorum, tesekkurler.

Edit: arkadaslar hediye etmek ya da koleksiyonunuza katki vermek istesem ilani o sekilde acardim, ozelden yazmaniza gerek yok.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.