[]

Levent'e yakın eve çıkmak

İşyerim levent'te, okul da beyazıt'ta. hacıosman hattı üzerinde (şişli-mecidiyeköy-çeliktepe-kurtuluş) tek başıma eve çıkmak için ne kadar bütçe gerekir? böbrekleri kaptırmadan gece rahat gidebileceğim stüdyo daire bulabilir miyim?

ya da ev arayan varsa belki tanış olur beraber çıkarız :) (bu son seçenek, bir kere yaptım da sonradan sayko çıkıyonuz)

22 yaşında kadın kişisinin ilanıdır. önerilerinizi bekliyorum. ne kadar bütçe açayım, nasıl evleri kovalayayım, lokasyon öneriniz? eşyalı eşyasız?

 
ortabayır gültepe civarı 1500 civarında evler bulabilirsin.
konum ve muhit olarak ortabayır iyidir

  • asilyis  (30.10.19 20:09:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.