[]

neydi bu wake up'lı şarkı?

arkadaşlar bir şarkı aramaktayız, nakaratı wake up wake up ile başlayıp devam ediyor. verilere geçelim

*şarkı sanırım 90lara ait ama nedense 80 sonları havası da var
*bir grup şarkısı
*alternatif rock diyebiliriz
*nakarattaki ilk wake up kısa, ikinci veeeeeykap diye uzun okunuyor :)
*sanırım normal sözleri solo okunuyor, nakaratın wake up kısmında vokal de giriyor
*şimdiden yazayım, rage against the machine - wake up değil :)
*şarkının temasını, hissini şöyle tarif edeyim, styx boat on the river'ı hızlandırsak bu şarkı olur sanki..bu maddeyi kafa karıştırıcı bulanlar es geçebilir.

var mıdır şak diye hatırlayan?

 
steve miller band - serenade


  • freebird5406_2  (30.10.19 05:11:35) 
haha freebird dogru demis. gecenlerde arabada iskoc bir arkadasla gidiyorum, bu sarki basladi. adam afalladi baya, turk bir grup zannetti.. yok dedim Steve Miller. hic duymamis, pek de hosuna gitmedi adamin. anladim ki bize guzel geliyor da ingilizlerin kulagina pek hos gelmiyor gibi bu sarki...2000'lerin basinda bodrum adamik'te her saat basi calarlardi bunu, hey gidi..


  • cooperr  (30.10.19 07:07:15) 
system of a down-chop suey!


  • mikahakkinen  (30.10.19 08:42:20) 
  • ehti  (30.10.19 09:53:19) 
Chop suey bu :)


  • Kediyi üzdün  (30.10.19 13:12:29) 
adam 80ler 90lar diyor siz ısrarla chop suey diyorsunuz.

steve miller band- serenade +1
  • kablelvuku  (30.10.19 13:17:48) 
arkadaşlar tebrikler, üç bilgi tamamen yanlışmış ama yine de geldi şarkı :)
eyvallah

  • oturyazar  (30.10.19 14:45:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.