[]

hosting mosting sorusu

ya bi hostingim var

bir tane hostingin kendi alanadı ve 2 tane de eşe dosta açtığım site kurulu, addon domain olarak bağlamıştım

şimdi önemli bir alanadı aldım bir proje denemek istiyorum addondomain olarak bağladım ama sanki biraz geç açılıyo gibi

destek ekibine yazdım dedimki şuşu domainimi aktif kullanıcam onu birincil domain yani hostingin domaini olarak atarmısınız adamlar da onunla alakası olmaz diyo yavaşlığın, size de soruyorum addon domain olarak bağlanan websiteleri biraz daha yavaş açılmıyo mu ?

 
Eğer addon domainler için açtığınız alt hesaplara özel limit uygulamıyorlarsa (böyle bir şey yapmaları için bir sebep yok) yavaşlığın onunla ilgisi olmaz.

Hosting yetersiz geliyor olabilir, tam olarak nasıl bir site barındırıyorsunuz?
  • hayirsiz  (29.10.19 20:36:16 ~ 20:36:34) 
iki tane işletme sitesi, bir tane de kendi sitem online mecmua olacak dergi gibi bişey yerel, hepsi wordpress


  • duşambe parçalıbulutlu  (29.10.19 20:53:01 ~ 20:53:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.