[]

behzat ç.'nin erdal bakkallı bölümü? (sanırım spoiler olacak)

ya ben bu bölümden hiçbir şey anlamadım. sadece leyla ile mecnun oyuncularını dahil etmek, iki dizinin hayranlarına oynamak amacıyla yapılmış bir mizansen miydi bu? ben ankara'yı çok severim, behzo'yu izlemeye de sırf ankara sevgim yüzünden başladım. diziyi de çok sevdim, benimsedim. bu bölümden ise hiçbir şey anlamadım, oflayıp puflayarak bitmesini bekledim, acayip sinirim bozuldu.

uzun vadede bir yere bağlanıyor mu bu, devamında bir şey oluyor mu? yoksa sırf o oyuncuları dahil etmek için bir bölümlüğüne yapılmış saçmasapan bir şey miydi? cidden hiçbi şey anlamadım, neydi bu?

merak edenler için birinci sezon 32. bölüm olması lazım yanılmıyorsam.

 
o karşılıklı bir olaydı. behzat ç oyuncuları leyla ile mecnunun bir bölümüne, leyla ile mecnun tayfası da behzatın bir bölümüne konuk oldular. bir yere bağlanmıyor, geyik olsun diye yapılmış bir mesele.


  • cay koy geliyorum  (29.10.19 16:06:50) 
Bu bölüm öncesinde L&M de bir adamı inşaattan düşürüp yanlışlıkla öldürüyorlar, onun cebinden çıkan bi kağıtla Behzat ve Harun istanbula gelip bunları alıyor ve sorgu için Ankara'ya gidiyorlar.

Ankara'ya gitmeden önceki kısımlar L%M dizisindeydi, ama Behzat Ç. izlerken bu ayrıntılara gerek yok sanırım. Çünkü ortada bir cinayet var ve failler alakasız bir kaç şapşal.
  • John Bloor  (29.10.19 16:06:52) 
leyla ile mecnundaki kısmı seyrettin mi peki? behzat ç ekibi de oraya konuk oluyor. o cinayeti çözmek için ankaraya gidiyorlar topluca.


  • sutlu nescafe  (29.10.19 16:06:57) 
leyla ile mecnun'da saçmasapanlığı sorgulamak da ne bileyim :)

dizinin olayı zaten saçmasapanlık :D

bence türk dizi tarihine geçmiş muazzam bir şeydi.
  • jugador  (29.10.19 16:19:29) 
iyi de leyla ile mecnun'u izlemedim ben, behzat'taki olayın bir esprisi var mıydı diye soruyorum. izlemediğim diziyi neden sorgulayayım. ama anladım, cidden bir halt yokmuş demek ki, öylesine yapmışlar. beni üzen şey bölümün hiçbir halta benzememesiydi. yani neblim daha düzgün bir senaryo yazamazlar mıydı bunun için.


  • der meister  (29.10.19 16:21:07) 
hee ben tersten anlamışım sorry beybi ^^


  • jugador  (29.10.19 16:25:15) 
ölen yaşam koçunun leyla ile mecnun'da oynadığı bölümü bilince biraz daha mantıklı gelebilir ama öyle süper bir kurgu falan yoktu. o dönem her iki dizinin de en popüler zamanları olduğu için gayet eğlenceli gelmişti. şu an leyla ile mecnun'un kendisi de çok fazla sarmıyor mesela o yüzden ilk defa izleyen birine acayip gelmesi normal.


  • nrmnm  (29.10.19 16:40:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.