[]

beni durdurun, gerçeğe döndürün, aşık oluyor olabilirim.

Uzun olacak.

Şöyle başlayım, çok yorucu, yıpratıcı, tehditli, hastalıklı kıskançlık dolu bir ilişkiden kurtulalı tam olarak 2 yıl oldu, 2 yıldır kendimi iyileştirmekle meşgulüm ve gerçekten aşk meşk bana uzak. Daha ne öyle sever ne de sevilirim, istemiyorum kafasındayım. Ve fakat bu insan son günlerde aklımdan çıkmıyor ve ben 35 yaşında böyle çocukça hallere girince noluyor diye telaşlandım. Kendisi muhtemelen 30 bile değil, bir markette kasap reyonunda çalışıyor ve görüntü olarak oranın insanı değil. Bu yanlış anlaşılmasın lütfen, hoş olduğunu belirtmek için.

Kendisini sanırım 1 yılı aşkındır markette görüyorum fakat alışveriş dışında hatta o anlarda bile konuşmamız olmadı, böyle cool takılıyor, ben de öyle tiplere 2 kat daha uzak olurum, havan kime güzelim babında:p o vakitler gördüğümde de aralarda hep telefondaydı. Görüntü olarak dikkatimi çektiği için bu detaylar aklımda kalmış sanırım. Her neyse.

Geçen ay markete girerken o da yerindeydi ve benim geçeceğim yerdeki arkadaşına seslendi, çocuk ona baktıktan sonra dikkatlice bana baktı, anladım ki beni işaret etti ama hiç çaktırmadım ve baktım arkadaşının parmakta alyans var. Neyse. O günden beri alışveriş yaptığımda daha bi tatlı bakıyordu, o cool suratsız hali yoktu. Geçen hafta hiç sormadığı şekilde aldığım şeyle ilgili bişey söyledi ve işlem yaptırmak isteyip istemediğimi sordu, o arada ben de istemiyorum zaten kediler için alıyorum dedim, üstüne bir iki laf ettik, senli benli konuştu. Başka gün ben öncelerde ordan bişey isterdim ve hiç denk gelmezdim, onunla ilgili istediğinde söyle ben sana ayırırım ama sen sanırım burada oturmuyorsun dedi. Yo burada oturuyorum deyince 3 günde bir geliyorsun o yüzden başka yerde oturduğunu düşündüm dedi, o an muhtemelen gayet şaşkın baktım yüzüne, benim geldiğim günleri hesap etmiş ve üzerinde düşünmüş:) o işlem yaparken ne işle meşgulüm sordu ve sporla ilgili olduğumu öğrenince biz ordan futbol muhabbetine girdik, o fbli ben gsli, akşamına real maçımız vardı, biraz atıştık kendisiyle:) neyse birkaç gün sonra denk geldiğimizde yine maç konusunu açtı, sonra hep istediğim denk gelmeyen şeyin siparişini verdim. yarın aynı saatte buradayım gelirsen ayırırım dedi, tamam dedim ve geldiğimde daha işlem yapmamış olduğunu ayırmadığını gördüm, o an yaptı, sanki konuşalım diye bilerek o saate bırakmış gibi hissettim, tabi bu tatlı bir kuruntum da olabilir. ve evet yine lafladık ama reyon çok yoğundu, neyse benim ona karşı yaptığım en keskin şey adını sormak oldu, söyledi ve o da sordu, allahım nasıl tam gözümün içine bakıyor anlatamam. Adını sorma sebebimi de az önce sen yoktun adını bilmediğim için diğerlerinden siparişi isteyemedim seni bekledim diye açıkladım, o an kızarmış bir aptal gibi göründüğüme eminim:)

Ufak başka detayları atladım ama olay bu, sizce ne düşünmem gerekiyor? Bi kere bi yandan diyorum ki senden küçük ve uğraşlarımız çok farklı, muhtemelen beklentilerimiz de, hiç öyle hoşlanma olaylarına girme, güzel bir insan de geç. Bi yandan da tam bu defterleri kapattım bir daha asla birine kalbim kıpırdamaz derken o yemyeşil gözleri aklımdan gitmiyor, kasma nereye varırsa varsın diyorum. Fakat her halükarda onun ne düşündüğünü bilmiyorum, o adım atmazsa hiçbir şey olmaz zaten, ama atma cesaretini gösterebilir mi emin değilim. Bi de onun yaşımı tahmin etme ihtimali çok düşük, yaşıtız sanıyordur, ben de görüntü olarak farklı merak uyandıran bir tipim, şeytan bunlar arkadaşlarıyla iddiaya falan girmiş olmasın diye de dürtüyor açıkçası.

Bir erkek böyle bişey sorsa kadın tarafını ben yorumlardım, erkeklerden de erkek tarafını yorumlasını istiyorum. Teşekkür.

 
Sadece "kendisi muhtemelen 30 bile değil, bir markette kasap reyonunda çalışıyor" kısmına kadar okuyabildim sorry :(

Yine de seviyorsan git konuş bence.
 • Avoiding The Puddle  (28.10.19 20:56:46 ~ 20:57:14) 
Kasap reyonunda çalışan arkadaşla sosyokültürel seviyelerde uyabilecekseniz neden olmasın. Sen daha çok 15 yaşındaki kızın aşık olması gibi yazmışsın. 35 yaşında insana buradan iki üç gecelik seks çıkar, sonra bakarsın kafa götürmüyor hadi yallah.


 • i ve been mistreated  (28.10.19 21:10:17) 
@i ve ben, İşte o yüzden detaylı yazdım, Gördüğüm kadarıyla bildiğimiz algının dışında, ama elbette bilemem.


 • Cremisi  (28.10.19 21:16:49) 
son cümle olmasaydı kim erkek kim kadın ya da heteroseksüel bir durum mu onu bile anlamayacaktım.

yani ne bileyim gözleri yeşilse çok kız kaldırıyordur o ordan. burası böyle memleket. isteyince konuşmuş zaten, isterse daha da ileri gidebilir. ama bundan öyle romantik ilişki çıkmaz, çıksa çıksa sekiz çıkar, dokuz çıkar :-)
 • windows95  (28.10.19 21:22:08) 
Amacı o olamaz beyler, bunu net bilir. Emin olun.


 • Cremisi  (28.10.19 21:27:20) 
Son cumleye kadar, kasabi kadin sandim.


 • tunaktunaktun  (28.10.19 22:13:32) 
Kasap kadın değil miydi ya?


 • feel the blanks  (28.10.19 22:21:50) 
izin gününde bir yere gidin


 • bir soru sorcam  (28.10.19 22:22:21) 
Sizce bir erkek bu kadar detay ve saf salak yazar mı, lütfen:)


 • Cremisi  (28.10.19 22:29:02) 
bir iddia öznesi olabilirsin. 20li yaşlarda erkekler bunu yapar.

ayrıca diğer yazanlarında olduğu gibi aranızda yaş deği sosyokültürel bir fark var.

son olarakta market çalışanlarının müşterilerle bu tür ilişkiler kurması o market yönetimi tarafından hoş karşılanır mı acaba? çünkü böyle bir durum elemanımızın işini kaybetmesiyle sonuçlanır ve bunu ona söylemişlerdir.
 • tururo  (28.10.19 23:24:32) 
Giyim, hâl tavır sanki zevkine(!) orada gibi, ama eğer o sadece görüntüde ise dediğim gibi hayatta uğraş ve beklentilerimiz çok farklıdır.
İddia öznesi olma ihtimali evet aklımda ama dediğiniz gibi müşterilerle o şekilde samimiyet hele ki benim müdire hanımla tanıştığımı konuştuğumu muhtemelen görmüştür o riske gireceğini hiç sanmadığım için biraz da zayıf görüyorum. Yine de erkek kafası, bilemiyorum.

 • Cremisi  (28.10.19 23:41:37) 
metroseksüel erkek :) artık biz erkeklerde kendimize bakıyoruz. yeni nesil erkek berberlerinde verilen hizmet çeşitlerine inanamazsın :) bunun bir testi de var. dahil olduğun gruba ait az bilinen bir şey hakkında fikrini sorabilirsin. mesela benim önerim müzik zevki konusunda harp twins ya da faun (alman olanı) iyi bir örnek olabilir.
müdire hanımla tanışıyorsan;
a) ayrıcalıklı müşterilere ayrıcalıklı servis (kuvvetli ihtimal)
b) bu kadınla aramı iyi tutarsam terfi edebilirim beklentisi.
 • tururo  (29.10.19 00:10:15 ~ 00:46:20) 
Bakımlı oldukları doğru evet ve bu güzel bişey:)
Dediğiniz gibi eğer tekrar muhabbet açarsa o zaman sanatla ilgili bişey sorabilirim, ki kendisi neyle meşgul olduğumu sorduğunda ilgimi öğrendi. Bu arada müdire hanımla annemden gelen bir tanışma ve tamamen selamlaşma şeklinde, başka hiçbir etkim olmaz sanmıyorum o kadar ileri düşüneceğini. Ayrıcalıklı servis kısmını bilemicem en azından öyle düşünmek istemedim:)

 • Cremisi  (29.10.19 01:23:48) 
kulak ağdası da var (önce pişiriyor sonra fena can yakıyor), yüz maskesi ve peeling de var. :)

düşünebilir diyeceğim ama zaman içerisinde 20li yaşlar saflığımı kaybetmiş olabilirim (iş dünyası deformasyonu-adım atmadan önce önümde, arkamda, sağımda, solumda tuzak aramaktan ve bulmaktan bu hale geldim). bu konuda yanılırsam da üzülmem.

en temizi sanat sorusu. konuşmayı onun açması da daha iyi.

ayrıcalıklı servis var.tuhaftır özellikle kasap reyonunda çalışanlar müşterileri tanıyorlar.gittiğim markette de isim bilmeseler de tercihlerime göre köfte v.b. öneriyorlar. tabii bu kasaplık gibi negatif bir elektriği olan reyonda çalıştığı için duyduğu sosyalleşme ihtiyacı da olabilir. ben markette çalışıyor olsaydım da kasap reyonunda yapamazdım.
 • tururo  (29.10.19 02:07:14) 
boşluktasınız.


 • thesomberlain  (29.10.19 02:57:26) 
İlginizi fark etmiş. Arkadaşı da durumdan haberdar. Size karşı düşündüğünüz gibi masumane bir ilgisi olsaydı arkadaşının haberi olmazdı diye düşünüyorum. Bence çocuk tipi de yerindeyse böyle ilgiye alışıktır. Arkadaşı uyarmıştır, bak şu hep gelen hatun seni kesiyor diye. O da uyarıdan sonra size gülücük dağıtmaya başlamıştır. Hizmet sektöründe çalışırken, kolay gelsin diyen biri bile size sevimli gelebiliyor. Kaldı ki siz tatlı tatlı gözünün içine baka baka maç sohbeti yapmışsınız. Tabi ki onun da hoşuna gitmiştir.
Kendi kendinize biraz fazla kurmuşsunuz gibi bence.

Yine de hayatta her şey mümkün tabi umarım istediğiniz şekilde ilerler.

32,k
 • aceminick  (29.10.19 17:43:33) 
bir insan et döverken seksi görünebiliyorsa takdiri hak ediyordur. hayırlısı.


 • kayıtsız  (29.10.19 18:01:25) 
@aceminick, Arkadaşının haberi olmasına çok takılmadım çünkü o günden sonra dikkat ettim ben gittiğimde onlar o yoksa ilgileniyor varsa sadece o ilgileniyor. İlgim öyle yoktu zaten hele anlayacakları bir bakış falan benden asla olmadı, ama sonrasında açtığı muhabbetlere katılmamdan ve birkaç detayına şaşırmamdan artık ilgimi çektiğini anlamıştır. Teşekkür ederim:)

@Kayıtsız, güldüm:)
 • Cremisi  (29.10.19 19:38:50) 
arkadaşının bilmesinde bence de bir anormallik yok, yani "hoş bir müşteri var" ya da "ben ilgileneyim" tarzı bir şey için arkadaşlarına bahsetmiş olmasında sakınca yok zaten.

olmayan bir şeyi hissetmez insan, yani size öyle geliyorsa öyledir.
ama bana sorarsanız, flört ve seksten başka bir şey olmaz muhtemelen.
yani ilişki falan bekliyorsanız hayal kırıklığı olabilir.
geçici, eğlenceli bir şey isterseniz (ki bence şu süreçte iyi gelebilir), devam diyorum.
 • blatta hiberna  (31.10.19 15:41:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.