[]

La casa sorusu

Spoiler

Henüz profesorun rakel'in evine gittiği bolumdeyim. Şunu anlamadım. Neden ısrarla adamların kim olduğunu bulmaya çalışıyorlar? Yani evet belki bazı yumuşak karinlari bulmak koz sağlar ama darphanenin içine giriş planı falan yapmayıp sadece buna odaklanmalarini anlayamadım. Tezcanliyim biraz, sonraki bolumleri beklesem anlicam belki de ama.spoiler verirseniz sevinirim :')


 
içeridekilerin kimliklerini bulurlarsa, eylemi nasıl planladıkları, gerçek amaçları gibi bilgilere ulaşacaklar.

bir de, soyguncuların soygunu yapar yapmaz darphaneden kaçmaya çalıştıklarını, şimdi de içerde ellerinde parayla kaçma planı yaptıklarını düşünüyorlar. haliyle kimliklerini bilirsen nereye gitmek istediklerini de bilirsin. bütün soygunlarda bu durum aynıdır. polis önce eylemi/soygunu kimin yaptığını bilmek ister.

ilerleyen bölümlerde, içerdekilerin kimliğini bilen polisin, içerdekilerin birinci dereceden tanıdıkları ile durumu halletmeye çalıştıklarını göreceksin. bu spoiler yeterli sanırım. son cümleni "spoiler vermezseniz" yazacakken yanlış yazdığını düşünerek gerçek bir spoiler vermedim.
  • lovemyself  (28.10.19 03:31:40) 
herkes maskeli, rehineler dahil. olası bir içeri girmede kim soyguncu kim rehine bilmeleri gerekir. arıca kaç kişi oldukları da bilinmiyor. bir şekilde kaçarlarsa nasıl arayacaklar.


  • ground  (28.10.19 09:30:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.