[]

Sizce avrupa ne zaman türkiyeden nüfus istiycek

şöyle bakıyosun da norveç isveç filan boş, finlandiyasıdır danimarkasıdr bunlarda nüfus düşüşteymiş

illaki bigün istiyecekler, ne zaman isterler sizce ? şöyle temiz üçte bir popülasyonu gönderelim de rahat rahat yaşayalım, çok kalabalığız abi


 
türkleri kimse istemez bu saatten sonra, dünyada iş gücü olarak türk dedin mi herkes ööö türk mü boşver, azeri, afgan, pakistanlı , hindistanlı , gürcü daha iyidir diyor.


  • Fodera  (26.10.19 22:23:15) 
Polonya, Romanya gibi AB ulkeleri varken neden Orta Dogu'dan nufus istesinler ki? Su anda cogu ulkede dusuk seviye isleri Dogu Avrupali gocmenler yapiyorlar, yakin zamanda da bunun disinda bir ihtiyac olmayacaktir.


  • crown  (26.10.19 22:32:20) 
avrupada koca mandiralari 2-3 kisi ile idare ediyorlar. Robotik fabrika kuruyorlar. Tarla surmeyi surucusuz traktorler yapiyor vs vs vs teknoloji ilerliyor.


  • 1917  (26.10.19 22:37:20) 
doğuavrupa nüfusunun göç eden kısmı zaten fransa almanya potasında erimiş durumda, türkiye uluslararası konjanktürde ortadoğulu da olsa "avrupa milletlerinin özelliğini taşıyan" özelliğiyle biliniyor, yani o kadar da kötü itibarımız yok, kaldı ki saydığım ülkeler de cennet değil, türkiyede boşuna mı sağlığından tut, kan, bağışıklık vs istatistikleri yürütüyolar, 1960'larda oldu yine olur, o zamanlar balkan ülkeleri yokmuydu vardı neyse


  • duşambe parçalıbulutlu  (26.10.19 22:52:41) 
asla. nüfus eskiden olduğu kadar önemli değil. adamar 20şer kişi ile çalışan fabrikalar kurmanın peşinde. onlar da robotların bakım ve kalibrasyonlarıyla uğraşacak teknik elemanlar.


  • sinek kral  (27.10.19 00:53:18) 
Ayrica nufus dusmuyor, nufus artis hizi azaliyor.


  • baldur2  (27.10.19 06:51:00) 
Bizi istemezler. Türkler onlara başka şeyleri hatırlatıyor.


  • Erva  (27.10.19 09:41:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.