[]

Çocuklu aileler! Çocuğunuza güzel bir eser izletmek istiyorsanız...

Sizi PAPAGENOLAR oyunumuza davet ediyoruz.

Sihirli Flüt operasından uyarlanan eserde orkestra canlı çalıyor, opera sanatçısı genç sanatçılar canlı söylüyor. 9 kişilik de korosu var, onları da ben çalıştırıyorum.

Gelip de memnun ayrılmayan bir aileye henüz rastlamadım. Mozart, çocuklarınız için harika bir başlangıç olabilir. Lütfen kalitesiz oyunlara gitmesinler, seçici olunuz.

2 kasım 2019 cumartesi - zorlu psm
17 kasım 2019 pazar - zorlu psm
1 aralık 2019 pazar - ckm
22 aralık 2019 pazar - zorlu psm

www.youtube.com

www.instagram.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.