[]

Köy okuluna minik bir yardım

Geçen sene burdan yaptığınız yardımlar sayesinde öğrencilerin tümünün mont ve botlarını karşılamıştık(teşekkür ederim). Bu sene daha minik istiyaçlarımız var.
Ben liste şeklinde yaptım. Eğer yardım ederseniz çok sevinirim.• 16 tane halı terliği
• Hikaye kitabı setleri (1-2-3-4. Sınıf)
• 20 adet Çizgili defter-20 adet resim defteri
• A4 kağıdı (5 top)
• 16 tane eşortman takımı altı ve üstü
• Zeka oyunları(yapboz-canga-TANGRAM)
• Öğrenci başı 3 adet çorap 16x3=48 adet
• Ek olarak evinizde kullanmadığınız süpürge makinesi

Şimdiden teşekkür ederim. Detaylar için özele yazarsanız sevinirim.

duyuru bir süre üstte kalabilir mi? modaratör bulamadım.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.