[]

Kullandığınız saç bakım ürünleri

Saç kırıkları, yıpranmaları için kullandığınız ve memnun kaldığınız krem, maske, serum vs. öneriniz var mıdır? Teşekkürler.
 
Saçlarım uzun iken bunu kullanırdım. Schawarzkopf gliss.

www.hepsiburada.com

Yukarıdaki ürünün kardeşleri de var. Sprey ve şampuan. Spreyi i kullanmadım ancak kremden çok memnundum. Parlaklik veriyor kolayca taranabiliyirdu.
  • biseysorcaktim  (23.10.19 19:08:33) 
Oo en sevdigim sorular. Dax subergro deneyimledim saci besleyip uzatiyo sactan arindirmasi biras mesakkatli tek eksisi bu.

Toni and guy damage repair mask
Phyto sac serumlari cok iyi
Ayrica eczaneden alinan vitaminlerle hindistancevizi yagi karistirip sacta bekletmek de cok iyi.
John fride mor renkli maskeleri cok iyi nemlendirici
Kerastasenin bikac serumu var gayet iyi
Elsevin mucizevi yagini sac uclarima taramadan once suruyorum ben ayrica.
Dalan ve otacinin da guzel sac kremleri var. Icerikleri de saydıklarımın hepsinden temiz.
  • hindistan cevizi  (23.10.19 20:16:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.