[]

Zorlu PSM

Akşam buraya gideceğim. Lakin arabayı nereye koymam mantıklı olur?
Buranın otoparkında etkinlik çıkışı çok sıra olduğundan bahsettikleri için alternatif yer arıyorum. 
Levazım mahallesine park edebilirsin yer bulursan sokaklarda


  • lcha  (23.10.19 11:37:44) 
yok be ne sırası, park et otoparka


  • eurhka  (23.10.19 11:49:10) 
kesinlikle zorluya park edin
çok sıra olmuyor
olsa bile konser çıkışı başka bir yere gidip arabayı almaya çalışmak daha yorucu olacaktır
  • superb  (23.10.19 14:17:48) 
Sıra olmuyor da yer biraz zor bulunuyor, biraz içeride dolaşırsın. İstiyorsan Zorlu'yu geçip Levazım'a doğru inerken ilk sağa gir. Uygur Sokak ve Şehit Korhan Zağralı Sokak var. Benim arkadaş orada oturduğu için geliyordum, hep yer buluyordum.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.10.19 18:26:37 ~ 18:26:48) 
Daha sonra aynı soruyu soracaklar için kendi sorumu kendim cevaplayayım.

5 saat icin 25 tl ödedim.
Psm icin p1-kirmizi otopark en yakın olanı ve yukarıda bahsedildiği üzere yer bulmak zor. Ben duvar kenarında kıyıda köşede bir yer bulabildim bu akşam.

Etkinlik çıkışı aracı olanlar otopark parasını nakit ödemek için sıra oluşturuyorlar ama kredi kartı ile otoparkın çeşitli yerlerinde bulunan makinelerden de ödeme yapabilirsiniz. Daha öncesinden bu makinelerin yerini tespit ederseniz çıkışta seri bir şekilde ödeme yapıp otoparktan çıkabilirsiniz.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (24.10.19 01:05:59) 
sıra şöyle olursa oluyor, 3 saati aşarsanız otopark ücreti ödemek için ufak bi sıra oluyor ama o da cok zamanınızı almaz. onun dışında yeri her ne kadar merkezi olsa da o saatte levazıma dönmek veya başka bi yere geçmek biraz sıkıntı olabilir. bence hiç zorlamayın otoparka bırakın aracınızı. illa bırakıcam diyorsanız levazım'da olabilir. beşiktaş'ta her yer ispark


  • nitroyouthenergy  (24.10.19 02:18:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.