[]

Kalacak yer.

Selamlar herkese. Leven'te işe başladım geçen sene fakat işyerinin lojmanı hoşuma gitmediği için kalacak yer aramaktayım.

Ev arkadaşı arayan arkadaşlarla iletişime geçmek isterim.

30 yaşında erkeğim. Her inanca saygılı deist de bir insanım. Muhabbet sohbet olunca ortama göre alkol alan birisiyim.

Sigara kullanıyorum ama odamda ve evde içmem. Odamda içilmesini de istemem.

Normalde Kocaeli'de ikamet ediyorum. Kışları İstanbul'daki otelde yazları da bodrum'daki otelde çalıştığım için yazın evde kalamayacağım. Ama kiraya katkı yaparım yine de. Tabi bunlar konuşulur.

Ekşi sözlükte zukenberkizukenberk nick'li yazarım. Az çok oradan da nasıl bir insan olduğum anlaşılabilir.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.