[]

Sokaktan Geldi Sokağa Gitmesin

Merhaba,

yaklaşık 3 hafta önce sokakta eve doğru giderken gördüğümüz ve aklında kedi sahiplenmek olan arkadaşımıza taşıyıp ilk aşı ve kontrollerini yaptırdığımız, taşıma kabını, tuvalet kabı ihtiyaçlarını o an giderdiğimiz dünyalar tatlısı, oyuncu ve yaramaz (ilgi manyağı kendisi) olan sarmanımıza yuva arıyoruz. tuvalet eğitimi de var. aslında bakılınca tertemiz dertsiz sıkıntısız hayvan bu.

sahiplendirme isteğimiz, arkadaşımızın işten eve geç dönmesi sebebiyle vicdanen rahatsızlık duyması, bununla birlikte ilgisizlik sonucu arkadaş eve girdiğinde hiçbir şekilde rahat bırakmayıp dinlenmesine bile müsaade etmemesi.

sokağa bırakılmasını biz götürenler olarak (eşim ve ben) istemiyoruz. ancak sonu oraya varacak korkarım. biz maalesef mücbir sebeplerden bakamıyoruz.

2 tane fotoğrafı duyuruya gömüyorum, talep halinde gerisini de getirebilirim.

azıcık üstte kalırsa da sevinirim, makbule geçer.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.