[]

Ustasından öğrenebileceğim bir zanaat ya da sanat öğrenmek istiyorum

Mesela neler öğrenebilirim? Çeşitlendirme şansınız var mı?
Ahşap oyma...vesaire aklınıza gelen var mı?
Mesela bitkiler üzerine çalışmayı çok isterdim. Ama ustasından öğrenmek istiyorum işi


 
direkt el becerisi isteyen her şey olabilir aslında. terzilik, ebru, makrome...


  • Bruce  (20.10.19 23:37:20) 
Cam işleri, demircilik, dericilik, halıcılık, dikiş - nakış, hat yazma, ebru


  • eymed  (20.10.19 23:51:22) 
Seramik!


  • bir ileti paylastim  (21.10.19 00:05:57) 
Savat


  • dilemma of subscribtionability  (21.10.19 01:06:26) 
bitkileri seviyorsan bonsai olabilir. cowboy bebop'ta Jet yapıyordu bunu, çok özeniyordum yıllardır içimde uhdedir. bir çok işin ustasına çevrimiçi kurslarla ulaşabiliyorsun artık, bu da istisna değil.


  • engelbert humperdinck  (21.10.19 01:26:28) 
en güzeli dericiliktir. bi kere doğal materyal olduğu için stresini alır. sonra yaptığın her şey kullanışlı olur. hem kendin kullanırsın hem hediye edersin. hediyelerin de uzun yıllar kullanılır.

seyler.eksisozluk.com
  • sinek kral  (21.10.19 05:29:07) 
İşi öğreneyim ve bundan da para kazanayım diyo musun?
Alçı boya parke seramik vs

  • etna  (21.10.19 08:55:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.