[]

İzmir, Güzelbahçe - Siteler Mahallesi

Taşınmayı düşünüyorum, sahile yakın güzel bir ev buldum.
Nasıl bilirsiniz bu mahalleyi? Bebekli aile yaşamına uygun mudur?
Hırlısı hırsızı, hırı gürü var mıdır?


 
Siteler mahallesi oldukça güzelleşti son senelerde, bizimkilerin evi Yalı Mahallesinde.
- Hırsız vs gibi olaylar yok ama yinede önlem almak lazım.
- Doğalgaz çoğu bölgeye yeni geldi ve gelmekte.
- Sahil yolu gayet güzel gece bile yürüyüşe, bisiklete, balık tutmaya uygun.
Bizim tarafta epey kafe, nargile kafe ve kahveciler açıldı. Havalar ısınınca ana yolda epey trafik oluyor haftasonları tek sıkıntı bu şimdilik. Birde toplu ulaşım çok fazla sıkıntılı değil, beyaz ilçe minibüsleri, yeşil semt minibüsü ve belediye otobüsleri var ancak sizin o tarafa gidiyor mu bakmak lazım.
  • Northern Mariner  (20.10.19 16:04:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.