[]

İade edilmeye çalışılan ürünün paketini açmak

Hepsiburada'dan bir harici disk almıştım bir süre kullandıktan sonra problem çıktı. iade etmeye çalışıyorum ama kabul etmediler ve ürünü kutuya koyup tekrar gönderdiler. şu an tüketici hakem heyetine savunma yapmış hepsiburada. Ne zaman sonuçlanır bilmiyorum. O yüzden ürünü paketinden çıkarıp içindeki verileri alsam ve dava benim aleyhime sonuçlanırsa diski istediklerinde kutunun açılmış olması problem oluşturur mu?
 
bir süre derken 14 günlük süre geçmiş miydi?


  • burya  (19.10.19 19:26:45) 
Ürün arıza verdi sende kusur yoksa hakem lehine karar verir zaten. Heyetin toplanma günlerini gidip öğren. Ürünün içinden verilerini alıp bi kenara ayır. Sorun olacağını sanmıyorum. Zaten veriler senin. Arıza varsa bilirkişi atayacaklar o da bakacak arıza neden oldu diye. Ben olsam kişisel verileri alıp ürünü tekrar kutuladim notunu düşer sonra bilirkişi ye verirdim ürünü.


  • Topalordek  (19.10.19 19:50:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.