[]

Alternatif yazı tahtası sistemi var mı?

Yeşil ya da siyah tahtaya tebeşirle yazma, beyaz tahtaya mürekkepli kalemle (boardmarker ile) yazma ve a1 boyutundaki kağıtları doldukça arkaya attığımız şövaleli sistem haricinde dördüncü bir yazı tahtası var mı bildiğiniz?
 
Samsung Flip
www.youtube.com

  • r evolution  (18.10.19 22:45:36) 
Eski ofiste cam duvarımız vardı. Tahta kalemiyle oraya yazıyorduk direk.


  • zombi  (19.10.19 10:52:14) 
Asetat-Asetat kalemi
Cam - cama yazan kalemler
Sülyen benzeri boyayla boyanmış (parlak yüzey oluşturmayan) herhangi bir renkteki herhangi bir yüzeye tebeşir uygulanabilir. Islak bezle silinir.
  • Mirket  (19.10.19 11:19:57 ~ 12:42:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.