[]

Kedi sahiplenme - Leyla'ya yuva aranıyor

merhaba,
Leyla sokakta ağaçların tepesinde bulundu. muhtemelen evden atıldı ve köpeklerden korkusuna ağaç tepelerinde yaşamaya başladı. Eve alındıktan sonra evdeki diğer kedinin hastalığına ilerlemesine sebep olduğu için malesef şu an klinikte ve 10 gün sonra sokağa bırakılma durumu var.
Leyla kedi Ankara'da ama diğer illere de nakil konusunda yardımcı olacaklar.
2 fotoğrafını ekliyorum daha fazlası için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.
İlan metni ve instagram linkleri aşağıda.

not: sevgili adminler ilan bir süre üstte kalabilise sevinirim.

ilan linki:
www.instagram.com

daha fazla bilgi ve foto için:
www.instagram.com

⚠️ANKARA YUVA ARIYORUZ⚠️
Leyla hala yuva bulamadı..
Sokağa atılmış bir evlat.
2 yaşında.
Dişi.
Kısırlaştı.
Şuan da Çankaya Birlik Mahallesi @medicaveteriner Hastanesinde ömürlük yuvasını bekliyor.
Yuvalanmadan önce aşıları da yapılacak.
İnsanlarla arası çok iyi.
Ona yuva bulabilmek için 10 günümüz kaldı..
Sonrası yok..
⚠️Lütfen ilanı yayabildiğimiz kadar yayalım⚠️
İletişim 0553 161 54 21 veya @medicaveteriner

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.