Ceket almak ya da almamak

Düz sade siyah ceket beğendim. Ceketimiz şu:
www.levis.com.tr

Sorun şu, bir şey alırken beğenmekten ziyade fiyat performans olayını dert ediniyorum. Buna 570 tl verilir mi? Zaten yağmurdan korumuyor, sadece soğuktan korur. (Gittim mağazada denedim, -8 dereceye kadar korur vs dedi eleman) . Ankara'da yaşıyorum genelde yağmur yağıyor.

Fazla mı düşünüyorum, gereksiz cimrilik mi? Siz nasılsınız böyle durumlarda merak ettim.

Bence fiyat çok böyle bir şey için.Performans olarak düşünüyorsanız o fiyata derimod'dan deri ceket alabilirsiniz.
Bu tarz salaş bir şey istiyorsanız başka.

  • kitik  (17.10.19 14:42:54)
Kesinlikle etmez

  • paramolacak  (17.10.19 14:43:13)
-8 dereceye kadar herhalde araba içinde ya da otobüste veya metroda falan korur. dalga mı geçiyor o eleman? anlamak için decathlon ürünlerine bir bakın -8 e ne öneriyorlar.

  • ozdek  (17.10.19 14:44:19)
içine kazak giyince mi -8 derecede koruyor diye soracaktım da ayıp olmasın dedim inandım :)

  • kendi helvasını kavuran zombi  (17.10.19 14:46:15)
bence pahalı ama ürün / maaş oranına bakmak lazım

  • elorelia  (17.10.19 14:48:08)
Guzelmis, amaa..

-8 derece ankara ayazindan bu mu koruyacak!? Icinde yun iclik falan olmasi gerek :)

Bi de levis'in kendi magazalari gereksiz pahali. Boynere vs. bakmakta yarar var

Edit: 511'e 370 tl yazmislar sitede. Oha :(
  • bir3iki7  (17.10.19 14:49:23 ~ 14:51:08)
300 civarına bulabilirsiniz, gereksiz pahalı.

  • tabirimekruh  (17.10.19 14:58:34)
Çok coolmuş ceket..

''Siz nasılsınız böyle durumlarda merak ettim''

Ben hiç düşünmeden yapıştırıp alıyorum. Al gitsin derim ben.
  • eazy  (17.10.19 15:40:25 ~ 15:40:48)
Bu mont bu ucreti kesinlikle haketmiyor

  • all girls dream  (17.10.19 15:51:46)
Bu cekete degmez.

  • chitosan  (17.10.19 15:55:42)
ceket çok güzel. böyle 'basic' ürünlerin yıllarca giyilebilme avantajı var ama yine de 570 bana çok geldi. yani beğenmeme rağmen bu fiyata ben almazdım. kendi adıma, son yıllarda kıyafete para harcama olayını baya bi azalttım.

bi de -8 olayı elbette büyük yalan :) bu sizin üşüme derecenizle de alakalı ama mesela şu an istanbul'da bile şişme mont giyen insanları görüyorum ki bence ankara soğuğu istanbul soğuğunu döver. ankara kışına olmaz olamaz.
  • asisamus  (17.10.19 18:58:10)
Muadili mangoda ve zarada bile vardi bi donem. Her yerde bulunur aransa. Degmez bu fiyata. Bi de hakkaten isitmaz o imkansiz :)

  • Flipsflops  (17.10.19 19:08:05)