[]

üsküdar için ev arkadaşı arıyoruz

House is fully furnished so you don’t need to bring any thing except your luggage. It is clean and so quiet, centrally located in a safe neighbourhood. We have sea view house. The flat is at the center of Üsküdar 5 mins on foot to metro, Marmaray and ferry.

We have 3 rooms + 1 living room and attic, 2 bathroom, 1 kitchen, balcony and terrace.
Location is very convenient as you can easily go everywhere in istanbul. Its near to the maiden’s tower 10 mins on foot
We are looking open mind and respectful flatmates and must be clean.

room rent + all bills 825TL

Beşiktaş 20 minutes
Taksim 30 minutes
Kadıköy 15 minutes
Altunizade metrobus 20 minutes

 
hello,

could you please tell me the nearest iett bus station's name and distance?

thanks.
  • ozdek  (16.10.19 21:31:45) 
Kaç kişisiniz evdekilerin cinsiyetleri ne ve bu ilan neden türkçe değil? Çevirmeye zahmet edemeyecek kadar üşengeç insanlarla neden ev arkadaşı olayım :(


  • i ve been mistreated  (16.10.19 21:43:48) 
copy paste yaptım, evet haklısın ama! şu kadarcık şeyide çeviremeyen ne bileyim, zaten gelmesin :)
evde toplamda 4 kişi olacağız. ev büyük ve dubleks. kimse birbirin pek görmüyor, birimiz zaten 112'de çalışıyor ve yukarıda kaldığı için ortak alanları dahi kullanmıyor diyebilirim. diğer ikimiz müzisyeniz. piyanist ve besteci olmak üzere). Erkeğiz!
Marmaray, çekmeköy-üsküdar metrosu 5 dk. üsküdar marmaray durağına 5 dk(400-500metre), şehit çetin can durağına 2 dk(200-300 metre).
  • spackinq  (16.10.19 21:54:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.