[]

gece yarısı uyandığımda kulağımda

ortam çok sessiz olduğunda kulağımda radyo frekansı gibi bi ses duyuyorum, bunun nedeni ne olabilir

kulağımın içinden geliyor yani dışardan değil

baz istasyonları veya başka radyo dalgaları buna sebep olabilir mi ??

 
tinnitus başlangıcı da olabilir. doktora görünmekte fayda var.


  • orijinal nick bulamadim  (16.10.19 13:13:31) 
Tinnitus'u Bir KBB uzmanı hekim, çok gürültülü ortamlarda çalışanlar ile kulaklıkla müzik dinleme alışkanlığı olanların gelecekte bir gün tanışacağı tedavisi olmayan rahatsızlık olarak tanımlamıştı.


  • Mirket  (16.10.19 14:09:06) 
tinnitus. tedavi yok. olmus isitme sinirlerinin sesi onlar.


  • alperz  (16.10.19 14:24:39) 
tinnitus. bende de böyle başlamıştı. şu anda 24 saat :D


  • awareim  (16.10.19 14:34:46) 
Olm sen elektronik alet misin radyo dalgaları cızırtı yapsın? Sana öyle geliyor ama var bi sıkıntı. Mahallede bi televizyon tamircisi varsa bi görün.


  • [GODDARD]  (16.10.19 19:26:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.